Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
(067) 558 88 90 (050) 401 38 62 (093) 170 18 20 (044) 227 84 38
Головна » Запитання / відповіді » Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва потрапив до Міндоходів замість Статистики.

Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва потрапив до Міндоходів замість Статистики.

Питання: Створила фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва в ОПЗ, імпортувала його до Сонати, відправила до Статитики, але отримала квитанцію від Міндоходів.

Як здати звіт до статитики?

Відповідь: Звіти на бланках Міндоходів неможливо відправити в Держстат.

Треба створювати окремий статистичний звіт (чаркоди статистики починаються з літери S). В "Податковій звітності" таких немає.

В безкоштовній версії цей звіт можна здати через онлайн сервіс Айфін. Зарееструйтесь в сервісі через посилання https://console.ifin.ua/Account/Register?dealerid=decd6749-4d5f-4985-83bb-d284b7404372

Тут ви можете використати ЕЦП як безкоштовні( від Міндоходів), так і платні від компаній ІВК, Майстеркей, УСЦ .

Якщо з вашими ЕЦП ви укладали угоди з контролюючими органами через інше програмне забезпечення, то тут в розділі Реєстрація ЕЦП ставите галочки, що ваші угоди діючі.

Якщо у вас нові ключі, то насамперед укладіть угоди, а потім можете створити , підписати та відправити ваш звіт. В безкоштовній версії ви не можете перевірити звіт, роздрукувати, зберегти  та редагувати звіт. Всі ці функції доступні в платних пакетах. Квитанці. Про здачу звітності ви отримаєте і можете її роздрукувати