Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ми Вам передзвонимо.
Спасибі, ваша заявка прийнята.
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Ми передзвонимо
(067) 558 88 90 (050) 401 38 62 (093) 170 18 20 (044) 227 84 38
Головна » Інструкція » Робота з документами » Пакетна подача звітності

Пакетна подача звітності

В Сонаті реалізована пакетна подача документів електронної звітності відповідно до вимог Міністерства доходів та зборів України. Суть цієї функції полягає в тому, що всі додатки звіту приєднуються до основного документу і посилаються на нього при відправці.

Для того, щоб створити пакет документів, у вкладці "Звіти" натисніть правою кнопкою мишки на додаток та виберіть пункт меню "Додати до пакету". Якщо у вас є збережений основний звіт, то в меню з'явиться його назва, після натискання на яку до нього приєднається вибраний додаток. Якщо є кілька однакових основних документів, то ви матимете змогу обрати, до якого з них приєднати додаток.

Документи одного пакету відображаються разом і мають деревовидну структуру (зверху – основний звіт). Формування пакету можна відмінити, для цього натисніть правою кнопкою мишки на приєднаний додаток і виберіть пункт меню "Видалити з пакету".

Зверніть увагу, що проводити операції по формуванню та розформуванню пакету можна тільки з не підписаними додатками і для не підписаного основного звіту.

Також слід пам'ятати, що відправка додатків пакету не відбувається автоматично. Тобто, вам потрібно зробити відправку і для основного звіту, і для кожного додатку до нього.