Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
(067) 558 88 90 (050) 401 38 62 (093) 170 18 20 (044) 227 84 38
Головна » Запитання / відповіді » При відправці пакетної звітності в демоверсії, розбивається пакет.

При відправці пакетної звітності в демоверсії, розбивається пакет.

Питання : Не можу відправити пакетом звіт , а саме Декларацію з ПДВ ( F0200114 ) і додаток Д1 ( F0200412 ) Д5 ( F0215105 ) , Натискаю ДОДАТИ В ПАКЕТУ Д1 і Д5 висвічується вікно - ПРИДБАЙТЕ ЛІЦЕНЗІЮ .
Відповідь: У демо -версії сформувати пакет із звіту і Додатках неможливо. Ви повинні повністю сформувати пакет (звіт + Додатки ) в тій програмі , де формується звіт - 1С , ОПЗ ... , в Сонату Ви просто додаєте і підписуєте файли , для демо -версії не має значення порушена цілісність пакета чи ні , файли можна буде підписати  в будь-якому випадку.

Тобто - Зробили звіт + Додатки В ПАКЕТІ в програмі формування звітів , втягнули в Сонату , підписали , відправили.

Питання: В ОПЗ створюю пакет, відкривається пакетом в ОПЗ, в блокноті читаю - є позначення про підлеглий документ , додаю в сонату виділяючи два документа правою / лівою клавішею миші , в сонату додається все одно як різні документи і квитанція 1 прийшла, що "документи не підпорядковані , не прийнято".
 Відповідь : У створених файлах перевірте не тільки позначення про головний і підпорядкований файл , але й імена цих файлів (вони повинні співпадати). Якщо в декларації написано, що до неї йде додаток з ім'ям ХХХ, то додаток і повинна мати ім'я ХХХ, а не як інакше . І , відповідно, якщо в Додатках написано , що він йде до декларації з ім'ям YYY , то вона і повинна мати таке ім'я.