Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Автоматичне продовження ключів КЕП в програмі Соната

Автоматичне продовження ключів КЕП в програмі Соната

2 червня 2022

Соната - легка та сучасна програма для здачі звітності з найкращою технічною підтримкою! З нею ви можете подати звітність, зареєструвати ПН та РК., працюючи в декількох профілях. 

"На час воєнного стану" деякі АЦСК подовжують сертифікати КЕП. Це означає, що КНЕДП автоматично випускає нові сертифікати для ваших ключів, коли строк дії попередніх сертифікатів закінчується.
Тобто, ключ  у вас залишається тим самим, а сертифікати до нього - інші.

Щоб продовжити користуватися такими ключами в програмі Соната, потрібно:

  1. Прибрати (видалити) з програми старі сертифікати. Перейдіть до списку "Меню - Сертифікати" та видаліть усі сертифікати з вашим кодом ЄДРПОУ.
  2. Потім перейдіть до сайту КНЕДП (центру сертифікації), знайдіть та завантажте усі сертифікати для вашого ЄДРПОУ (або ДРФО для ФОП). Наприклад, для ключів податкової це можна зробити за посиланням https://acskidd.gov.ua/certificates-search.
  3. Імпортуйте завантажені з сайту файли сертифікатів до Сонати через "Меню - Сертифікати - Імпорт".
  4. Перейдіть до налаштувань поточного профілю, сторінка "Цифровий підпис" та біля кожного активного ключа натисніть кнопку "Оновити". Якщо все зроблено коректно, то прострочена дата "Дійсний до" біля ключа зміниться на нову. Потім збережіть профіль кнопкою "ОК".
  5. Тепер треба зареєструвати їх так само, як ви реєстрували нові ключі - за допомогою запиту про стан розрахунків із бюджетом.
  6. Коли отримаєте позитивну квитанцію на нього, тоді ваші ключі можна вважати продовженими та активними, можна підписувати та подавати звітність.