Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Запитання / відповіді » Помилка при отриманні пошти: a 0001 NO NO such user or invalid password.

Помилка при отриманні пошти: a 0001 NO NO such user or invalid password.

Запитання: При перевірці пошти пише: Відбулася помилка під час отримань повідомлень - Відбулась помилка при отриманні пошти: a 0001 NO NO such user or invalid password ("Помилка аутентифікації, неправильне ім'я або пароль"). Що робити?

Відповідь: Дана помилка виникає, якщо в поштових налаштуваннях некоректно вказано ім'я користувача або пароль до поштової скриньки. Вам потрібно налаштувати правильно вашу поштову скриньку.

Наприклад, якщо у вас пошта ukr.net, то вам потрібно зайти на вашу електронну пошту через браузер та налаштувати IMAP  доступ для зовнішньої програми через налаштування поштовой скриньки:

  1. Натисніть "Створити пароль"
  2. Вкажіть спочатку свій поточний пароль для скриньки.
  3. Далі вкажіть "Ім'я програми" (може бути будь-яке, наприклад "Соната" :) ).
  4. Для вас буде автоматично створено пароль для програм. Скопіюйте його. 
  5. Після чого потрібно його вказати в налаштуванні поштової скриньки програми Сонаті замість того паролю, який був раніше для цієї поштової скриньки.

Інший варіант, якщо у вас пошта gmail.com, то вам потрібно зайти на вашу електронну пошту через браузер та відключити подвійну аутентифікацію або включити доступ для неперевірених програм до поштової скриньки, але це тільки під вашу відповідальність, адже це може понизити безпеку даних вашого поштового аккаунту.

Тому радимо використовувати пошту ukr.net через можливість там підключення стороніх програм.