Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Чи треба зазначати інформацію про місця здійснення діяльності у заяві на отримання ліцензії

Чи треба зазначати інформацію про місця здійснення діяльності у заяві на отримання ліцензії

30 вересня 2015

ДРСУ нагадала, що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців по кожному суб'єкту господарювання вносяться, зокрема, відомості про місця та засоби здійснення ліцензіатом виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, надання яких органу ліцензування передбачено ліцензійними умовами.

Місцем здійснення виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, є об'єкт (приміщення, будівля, земельна ділянка та / або територія), в межах якого здійснюється цей вид госпдіяльності або який використовується в його здійсненні (може збігатися з місцезнаходженням суб'єкта господарювання).

У листі від 15.09.2015 р № 6854 фахівці відомства відзначили, що Закон № 222 містить перелік відомостей, які зазначаються в заяві про отримання ліцензії, серед яких немає вимоги вказувати місця здійснення ліцензованого виду діяльності. Проте Закон № 222 передбачає, що вимоги ліцензійних умов поширюються на місця здійснення діяльності ліцензіата, які вказані в документах, що додаються до такої заяви.

Отже, на думку ДРСУ, у заяві про отримання ліцензії може міститися інформація про місця здійснення господарської діяльності. При цьому зміст і форма ліцензії повинні бути встановлені відповідними ліцензійними умовами, або в документах, що додаються до заяви про отримання ліцензії (наприклад, відомості або інформація, складені і підписані безпосередньо одержувачем ліцензії).