Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Цікаві новини звітності та оподаткування

Цікаві новини звітності та оподаткування

27 травня 2014

1 ) Форма податкової накладної - яку продавець видає покупцеві згідно ст. 201 Податкового кодексу України та підписує своїм підписом і скріплює печаткою - набула ще один необхідні реквізит. Тепер у формі податкової накладної вказуються номери телефонів як Покупця так і продавця, із зазначенням коду міста або мобільного оператора.

2 ) Цікавим фактом який цікавить користувачів мають депозити - це та межа до якої физ.лицо не сплачує суму податків з депозиту. Згідно Податкового кодексу України п.167.5 - фізична особа, у якої відсотки від депозиту є основним джерелом доходу, може не декларувати дохід якщо він не перевищує 17 прожиткових мінімумів на рік, на сьогоднішній день це 20 706 грн.

3 ) Так само, цікавим стало роз'яснення Міндоходов з приводу оплати податків з електронних грошей, як повідомляє Міндоходов, что всі суб'єкти які отримують на свій електронний гаманець якісь електронні гроші ( Вебмані, Вебмоней, Укрмоней, RBK Моней, Монекси, " Яндекс. гроші ), можуть їх використовувати для розрахунків в безготівкових розрахунків, але зобов'язані самі включити їх в торбу загального річного доходу і включити їх до декларації про майновий стан і доходи. Сам об'єкт оподаткування виникає, згідно розділу IV Податкового кодексу в момент зарахування електронних грошей на гаманець.