Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Податкова декларація про майновий стан та доходи 2022

Податкова декларація про майновий стан та доходи 2022

8 лютого 2022

Шановні користувачі програмного забезпечення Соната зверніть увагу на нову форму податкової декларації про майновий стан та доходи, яку ввели з 1 січня 2022 року.

Ця форма декларації передбачає об'єднання звітності з податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок), а також декларування частини прибутку контрольованої іноземної компанії (далі - КІК).

Декларація  доповнена новими додатками:

1) ЄСВ 1 - для платників єдиного внеску самозайнятих осіб (крім осіб, які обрали спрощену систему оподаткування) та осіб, які сплачували добровільні внески, передбачені договором про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування;

2) КІК - для платників, у яких виникає обов'язок декларувати прибутки КІК відповідно до п. 170.13 ст. 170 Податкового кодексу.

Але згідно п. 54 підрозділу Х Перехідних положень Податкового кодексу встановлені особливості застосування положень про оподаткування прибутку КІК протягом перехідного періоду -  першим звітним (податковим) роком для звіту про КІК є 2022 рік (якщо звітний рік не відповідає календарному року - звітний період, що розпочинається у 2022 році).

Тому за звітний період 2021 рік фізичні особи - платники податку додаток до податкової декларації КІК не заповнюють та не подають.

Нагадуємо, що останній день подачі декларації 09 лютого 2022 року. За допомогою программного забезпечення Соната ви зробите це з легкістю.

array (
  'modx.session.created.time' => 1720791106,
)