Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ми Вам передзвонимо.
Спасибі, ваша заявка прийнята.
Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами.
Ми передзвонимо
(067) 558 88 90 (050) 401 38 62 (093) 170 18 20 (044) 227 84 38
Головна » Інструкція » Робота з документами » Імпорт/експорт документів

Імпорт/експорт документів

Соната надає можливість працювати зі звітами та накладними, створеними в інших програмах електронної звітності, які підтримують збереження (експорт) документів в форматі ".xml". Для цього відкрийте меню, натисніть "Імпорт" та оберіть тип документу. З'явиться вікно вибору файлу, створеного та збереженого іншою програмою. Можна одразу вибрати всі файли, які необхідно імпортувати.

Якщо Соната не має бланку імпортованого документу, то його не можна буде відкрити, а тільки підписати та відправити. В іншому разі для імпортованого документу будуть доступні всі функції програми. Також зверніть увагу, що імпортувати можна тільки не підписані документи.

Експорт звітів та накладних розширює інтеграцію Сонати з іншими програмами. За його допомогою ви зможете працювати з документами Сонати в будь-якій програмі електронної звітності, що підтримує імпорт документів у форматі ".xml".

Для цього оберіть необхідний документ (або групу документів), натисніть на них правою кнопкою мишки, та оберіть пункт меню "Експорт", після чого визначте папку для експортування.