Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Робота з документами » Імпорт/експорт документів

Імпорт/експорт документів

Соната надає можливість працювати зі звітами та накладними, створеними в інших програмах електронної звітності, які підтримують збереження (експорт) документів в форматі ".xml". Для цього відкрийте меню, натисніть "Імпорт - Імпорт файлів". З'явиться вікно вибору файлу, створеного та збереженого іншою програмою. Можна одразу вибрати всі файли, які необхідно імпортувати. Імпортуються всі файли, окрім ЄСВ та Акцизу.

Для імпортованого документу будуть доступні всі функції програми: перевірка, підписання та відправка. Також зверніть увагу, що імпортувати можна тільки не підписані документи.

Експорт звітів та накладних розширює інтеграцію Сонати з іншими програмами. За його допомогою ви зможете працювати з документами Сонати в будь-якій програмі електронної звітності, що підтримує імпорт документів у форматі ".xml".

Для цього оберіть необхідний документ (або групу документів), натисніть на них правою кнопкою мишки, та оберіть пункт меню "Експорт", виберіть тип документу, після чого визначте папку для експортування.

array (
  'modx.session.created.time' => 1720819316,
)