Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Неприбуткова організація надає приміщення в оренду: чи буде податок на прибуток

Неприбуткова організація надає приміщення в оренду: чи буде податок на прибуток

28 вересня 2015

Кошти, отримані громадською неприбутковою організацією від надання в оренду приміщень, не є об'єктом оподаткування податком на прибуток за умови, що такі кошти спрямовуються на здійснення її статутної діяльності.

Якщо кошти були спрямовані на нестатутну діяльність, то неприбуткова організація зобов'язана у строк, встановлений для місячного податкового періоду, подати звіт про використання доходів (прибутку) неприбуткової організації за період з початку року по останній день місяця, в якому допущено таке порушення, та вказати суму самостійно нарахованого податкового зобов'язання з податку на прибуток.

Податкове зобов'язання розраховується, виходячи з суми операції нецільового використання коштів. Податкові зобов'язання, штрафні санкції та пеня нараховуються, починаючи з першого числа місяця, в якому допущено таке порушення.

Крім цього, неприбуткова організація виключається контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

З першого дня місяця, наступного за місяцем вчинення порушення, до 31 грудня податкового року неприбуткова організація зобов'язана щоквартально подавати до контролюючого органу квартальну фінансову та податкову звітність (з наростаючим підсумком) з податку на прибуток та сплачувати податок у строк, визначений для квартального періоду.

З наступного податкового року така неприбуткова організація подає фінансову та податкову звітність та сплачує податок на прибуток у порядку, встановленому для неприбуткових організацій - платників податку на прибуток.

Лист ДФСУ від 22.09.2015 р № 20075/6 / 99-95-42-03-15.

array (
  'modx.session.created.time' => 1720817757,
)