Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Оновлено форму єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ.

Оновлено форму єдиної звітності з ПДФО, ВЗ та ЄСВ.

16 серпня 2022

Соната - легка та сучасна програма для здачі звітності з найкращою технічною підтримкою! З нею ви можете подати звітність, зареєструвати ПН та РК., працюючи в декількох профілях. 

В Сонаті нова форма буде вчасно, а наш відділ техпідтримки завжди на зв'язку!

Мінфін наказом від 04.07.2022 р. №189  виклав у новій редакції єдину звітність з ПДФО, ВЗ та ЄСВ. 

Оскільки Наказ №189 опубліковано в серпні, вперше звітувати за новою формою потрібно буде вже за підсумками ІV кварталу 2022 року.

Але, звісно, у ДПС може бути зовсім інша думка. Про її появу повідомимо додатково. 

Зміни стосуються відображення середнього заробітку працівників, яких було мобілізовано з 24 лютого та які не отримували доходи у вигляді грошового забезпечення.

Зокрема, в табличній частині єдиної звітності зʼявилися нові рядки. В новому рядку 1.6 слід буде зазначати суму нарахованої заробітної плати за працівників, призваних під час мобілізації на військову службу до ЗСУ, які не отримували доходи у вигляді грошового забезпечення у період мобілізації.

У новому рядку 3.7 відображатиметься сума ЄСВ, нарахованого фізособами-«єдинниками» ІІ та ІІІ груп та юрособами-«єдинниками» ІІІ групи на суми зарплати працівникам, яких було призвано під час мобілізації на військову службу до ЗСУ, які не отримували доходів у вигляді грошового забезпечення у період мобілізації.

Щодо цієї категорії платників ЄСВ та бази нарахування ЄСВ внесено зміни й до інших рядків та граф форми єдиної звітності.

До розділу ІІ додатку 4 ДФ додано рядки для відображення доходів від продажу сільськогосподарської продукції.

 

array (
  'modx.session.created.time' => 1720792301,
)