Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Пакетне подання звітності

Пакетне подання звітності

12 березня 2015

Пакетне подання звітності

В Сонаті реалізовано пакетне подання документів електронної звітності відповідно до вимог Фіскальної Служби України. Суть цієї функції полягає в тому, що всі додатки звіту приєднуються до основного документу і посилаються на нього при відправці.

Для того, щоб створити пакет документів, у вкладці "Звіти" натисніть правою кнопкою мишки на додаток та виберіть пункт меню "Додати до пакету". Якщо у вас є збережений основний звіт, то в меню з'явиться його назва, після натискання на яку до нього приєднається вибраний додаток. Якщо є кілька однакових основних документів, то ви матимете змогу обрати, до якого з них приєднати додаток.

Документи одного пакету відображаються разом і мають деревовидну структуру (зверху – основний звіт). Формування пакету можна відмінити, для цього натисніть правою кнопкою мишки на приєднаний додаток і виберіть пункт меню "Видалити з пакету"

 

Зверніть увагу! Проводити операції по формуванню та розформуванню пакету можна тільки з не підписаними додатками і для не підписаного основного звіту.

Відправлення додатків пакету відбувається автоматично. Тобто, вам потрібно відправити основний звіт, і  якщо додатки були пов`язаними з ним до пакету, вони також відправляться.

При використанні безкоштовного варіанту Сонати, Вам не доступна функія "Додати до пакету" та "Видалити з пакету". Але ви можете відправити звіти, що містять додатки, за умови дотримання наступних правил:

  • Переконайтесь, що звіт разом з додатками становить пакет;
  • Перейдіть до "Меню - Імпорт - Звітів та податкових накладних";
  • У переліку звітів слід обрати декларацію разом з додатками (виділіть декларацію, затисніть Ctrl та виділіть додатки, що залишилися);
  • Натисніть кнопку "Обрати".
array (
  'modx.session.created.time' => 1720790435,
)