Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Робота з документами » Підписання та відправка

Підписання та відправка

Заповнений бланк можна підписати прямо у вікні редагування, для чого потрібно натиснути кнопку "Підписати". Якщо ж планується подальше редагування документу, його можна просто зберегти, не підписуючи. Збережений звіт підписується із вкладки "Звіти", для цього потрібно натиснути на нього правою кнопкою мишки та вибрати пункт контекстного меню "Підписати". 

Після підписання звіт неможливо редагувати, проте підпис можна зняти (аналогічно підписанню) вибором пункту контекстного меню "Зняти підпис".

Підписаний (захищений) звіт можна відправити до державної установи кнопкою "Відправити" у вікні редагування бланку або, вибравши аналогічний пункт контекстного меню при натисканні на документі правою кнопкою мишки.

Також вікно редагування звіту містить кнопку "Журнал", за допомогою якої можна переглянути журнал документу – інформацію про всі операції, що з ним проводились.

Для повторної відправки звіту потрібно у віконці "Звіти" знайти потрібний документ та зробити його копію (правий клік по звіту, в контекстному меню оберіть "Створити копію"). При цьому змінюється номер документу в цьому періоді. Це потрібно для того, щоб звіт пройшов під новим номером на прийомному шлюзі і нові квитанції закріплювались за ним.