Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Прострочення реєстрації ПН в зоні АТО - штраф у загальному порядку

Прострочення реєстрації ПН в зоні АТО - штраф у загальному порядку

24 вересня 2015

За інформацією ДФС, на платників ПДВ, зареєстрованих у зоні АТО, поширюється загальний порядок застосування штрафних санкцій за порушення ними граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі — ЄРПН).

Адже ні Податковий кодекс України (ПК), ані Порядок ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затверджений постановою КМУ від 29.12.2010 № 1246 (далі — Порядок № 1246), не передбачають для таких платників особливих умов щодо функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, складання податкових накладних/розрахунків коригування та реєстрації їх в ЄРПН. І навіть наявність у платника ПДВ сертифікатів Торгово-промислової палати України про настання обставин непереборної сили не дає йому підстав здійснювати реєстрацію в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування за іншими, ніж визначені ПК та Порядком № 1246, правилами.

Із цими сертифікатами платник може лише звернутися із заявою до органу ДФС для продовження граничних строків подання податкової звітності і зміни строків сплати податків/зборів та для списання податкового боргу, що виник унаслідок обставин непереборної сили. Водночас ДФС нагадала про незастосування штрафів за порушення платниками ПДВ термінів реєстрації в ЄРПН податкових накладних/розрахунків коригування, складених до 01.10.2015.

Лист ДФС від 16.09.2015 № 19769/6/99-99-19-03-02-15

 

array (
  'modx.session.created.time' => 1720817672,
)