Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Розробка програмної продукції або її компонентів: що з ПДВ

Розробка програмної продукції або її компонентів: що з ПДВ

24 вересня 2015

Податківці роз’яснили, що згідно з умовами ліцензійного договору може бути передбачено надання замовнику (ліцензіату) від виконавця (ліцензіара) права на використання програмного забезпечення (у т. ч. компонентів до нього) з можливістю продажу такого об’єкта або здійснення відчуження в інший спосіб. У такому разі отримання виконавцем (ліцензіаром) платежу від замовника (ліцензіата) як винагороди за надання такого права не вважатиметься роялті та, відповідно, на таку операцію поширюватиметься режим звільнення від оподаткування ПДВ за пунктом 26-1 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України.

Також підлягають звільненню від оподаткування ПДВ операції з постачання послуг/виконання робіт, внаслідок надання/виконання яких відбуваються будь-які зміни в програмній продукції (у т. ч. оновлення, удосконалення, модернізація).

Водночас оподатковуються ПДВ у загальному порядку операції з постачання послуг/виконання робіт, якщо внаслідок надання/виконання таких послуг/робіт не відбувається жодних змін у програмній продукції (наприклад, навчання персоналу роботі з програмою, встановлення програми, налаштування оргтехніки тощо).

Лист ДФС від 07.09.2015 № 19054/6/99-99-19-03-02-15

 

 

array (
  'modx.session.created.time' => 1720818155,
)