Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Шановні клієнти, користувачі програми "Соната"!

Шановні клієнти, користувачі програми "Соната"!

10 грудня 2014

Шановні клієнти, користувачі програми "Соната"!

Набирає чинності Закон України від 31.07.2014 р. №1621. Документ зобов'язує вести обмін податковими накладними між контрагентами в електронному вигляді. Наслідком введення електронного обміну податковими накладними в електронному вигляді стане введення електронного реєстру виданих та отриманих податкових накладних.

Розробники програми "Соната" створили для своїх користувачів можливості для вільного обміну податковими накладними (ПН) згідно з вимогами змін до Податкового Кодексу.

Вам надана можливість вільно обмінюватись ПН між контрагентами незалежно від програмного забезпечення, яким користуються ваші контрагенти. На відміну від інших програм, вашим контрагентам не потрібно додатково реєструватися на сторонніх сервісам для отримання своїх ПН. Зареєстровані ПН надаються вашим контрагентам з використанням доступного середовища обміну — електронної пошти. Формат електронного повідомлення передбачає як підписаний електронним цифровим підписом файл ПН, так і відкрите інформаційне повідомлення для контрагента. Такий формат дозволяє всім користувачам програми Соната безперешкодно обмінюватися ПН без будь-яких уточнень та додаткових реєстрацій в різноманітних сервісах обміну ПН. Просто відправляйте ПН електронною поштою.

Сервіс відправлення надається всім користувачам як платного, так і безкоштовного сервісу ПЗ "Соната". Можливості всього сервісу обміну ПН, в тому числі прийняття зашифрованих ПН і ведення електронного реєстру ПН наданий в платній версії програми "Соната".

Сервіс "Соната" вже сьогодні надає можливість прозорої інтеграції з обліковою системою 1С для реєстрації ПН. Реалізована можливість імпорту ПН для електронного реєстру з програм "Податкова звітність", 1С, інших облікових програм, які формують ПН у форматі XML, затвердженому ДФСУ.

Нагадуємо вам, що отримані вами і підписані ЕЦП ПН необхідно зберігати у порядку, передбаченому нормами ПК впродовж 1095 днів та надавати на вимогу податкового органу.

Звертаємо вашу увагу на те, що отримана вами підписана ПН від контрагента не гарантує отримання вами кредиту по ПДВ. В будь-якому разі вам необхідно зробити запит в ЄДР з ПДВ та отримати підтвердження реєстрації ПН на ваше підприємство. Тільки після цих дій ви з упевненістю зможете занести цю інформацію до електронного реєстру ПН.