Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Сплачені роботодавцем внески на страхування життя за своїх співробітників обкладаються ЄСВ

Сплачені роботодавцем внески на страхування життя за своїх співробітників обкладаються ЄСВ

30 квітня 2014

Базою нарахування ЄСВ є сума нарахованої заробітної плати за видами виплат , які включають основну та додаткову заробітну плату , інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці » (п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону № 2464 . )
   
Згідно з пп. 2.3.4 Інструкції зі статистики заробітної плати , витрати в розмірі страхових внесків підприємств ( крім внесків підприємств згідно з договорами добровільного медичного та пенсійного страхування працівників і членів їх сімей) на користь працівників , пов'язаних з добровільним страхуванням (особистим , страхуванням майна) , належать до інших заохочувальних та компенсаційних виплат , на які нараховується ЄСВ .
   
Згідно з нормами Законів "Про страхування " і " Про недержавне пенсійне забезпечення " договори довгострокового страхування життя та недержавного пенсійного страхування визначені одними з видів добровільного страхування життя .
   
Отже, суми страхових внесків , нараховані за договорами довгострокового страхування життя або недержавного пенсійного страхування , які роботодавець сплачує за найманих працівників , є базою для нарахування та утримання ЄСВ .