Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Сплата податків, пені та штрафних санкцій окремими платіжками

Сплата податків, пені та штрафних санкцій окремими платіжками

26 травня 2014

Міндоходів повідомило, що оплата по кожному виду платежу та за кожним кодом виду сплати має оформлятися окремим документом на переказ. Це прямо зазначено в п. 7 Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати ( стягнення ) податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення помилково або надміру зарахованих грошових коштів , затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів Україна від 22.10.2013 р. № 609 (далі - Порядок).

Список кодів видів сплати ( які вказуються в полі "Призначення платежу" ) розрахункового документа наведено в додатку до згаданого Порядку.

Так що в разі оформлення однієї платіжки із зазначенням декількох кодів виплат в ній, швидше за все, це буде розцінено як порушення вимог заповнення поля "Призначення платежу" - як наслідок, згідно з п. 8 Порядку вважатиметься, що платник податків сплачує грошове зобов'язання за кодом виду виплати «101» ( Сплата суми податків і зборів / єдиного внеску). Зате борг по сплаті штрафу та пені так і залишиться непогашеним.