Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » У версії Сонати 0.10.0 змінено механізм автоматичного оновлення.

У версії Сонати 0.10.0 змінено механізм автоматичного оновлення.

25 листопада 2014

У версії Сонати 0.10.0 змінено механізм автоматичного оновлення. Тепер, по можливості, Соната використовує p2p-протокол для завантаження оновлення, що базується на використанні клієнту BitTorrent Sync. Це значить, що клієнти які завантажили оновлення автоматично будуть допомагати оновитись тим, хто цього ще не зробив. Через це зросте Internet-трафік, що проходить через ПК клієнта.

Новий метод автоматичного оновлення було запроваджено з метою розвантажити наш сервер і зробити процес автоматичного оновлення швидшим.

Але, якщо ви платите за трафік помегабайтно, або він у вас обмежений, можливо вам захочеться вимкнути автоматичне оновлення Сонати. Для цього необхідно при інсталяції зняти галочку "Увімкнути автоматичне оновлення програми". Без переінсталяції це можна зробити, відкривши "Управління комп'ютером - Служби" та вимкнувши системну службу "Sonata Updater".

Але якщо ви корситуєтесь сучасним швидким безлімітним інтернетом, радимо залишити службу автоматично оновлення увімкнутою. Це дасть змогу оновлювати програму дуже швидко, максимум через пару годин після його публіцкації.

Дякую за розуміння і те, що користуєтесь нашою програмою.