Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Увага! Останнім днем реєстрації ПН/РК за І половину грудня є 30 грудня 2022 року

Увага! Останнім днем реєстрації ПН/РК за І половину грудня є 30 грудня 2022 року

26 грудня 2022

СОНАТА - програма електронної звітності з актуальними бланками та можливістю подати звітність, зареєструвати ПН/РК та отримати технічну підтримку професійних менеджерів. Ми на зв'язку! Звертайтесь!

Нагадаємо, що за загальними правилами відповідно до п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних операційний день триває в робочі дні з 8 години 00 хвилин до 20 години 00 хвилин. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки ЄРПН, не проводяться протягом операційного дня, крім аварійних випадків.

Якщо граничні строки реєстрації ПН/РК припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день вважається операційним днем.

Водночас, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, з метою захисту прав платників, збереження та захисту даних надання електронних сервісів та приймання електронних документів від платників податків здійснюються у робочі дні з 8 до 18 години.

Саме тому у період воєнного стану платник податку не може зареєструвати податкову накладну/розрахунок коригування до податкової накладної в ЄРПН у святковий чи вихідний день, у тому числі, якщо такий день є граничним днем їх реєстрації. 

Тож попри важку ситуацію з реєстрацією  через відключення світла граничним терміном реєстрації ПН та РК за І половину грудня буде 30  грудня.  

Але слід зауважити, що цей день буде останнім в роботі Держказначейства, тож поповнити рахунок СЕА ПДВ краще напередодні.