Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Відсутність об'єктів обчислення екологічного податку

Відсутність об'єктів обчислення екологічного податку

7 липня 2015

Якщо платник податків на початок звітного року не планує здійснення викидів, розміщення відходів, скидів забруднюючих речовин, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то він повинен повідомити про це відповідні контролюючі органи.

Суб’єкти господарювання, у тому числі новостворені, які не мають об’єктів обчислення екологічного податку не повинні подавати до відповідних контролюючих органів заяву про відсутність у них у звітному році таких об’єктів.
Суб’єкти господарювання, які є платниками екологічного податку, але з початку звітного року не планують здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, повинні:
скласти заяву довільної форми про відсутність у них у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку;
повідомити про це відповідні контролюючі органи за місцем розташування джерел забруднення не пізніше граничного терміну подання податкової декларації за І квартал звітного року.
В іншому разі такі суб’єкти господарювання зобов’язані подавати податкові декларації екологічного податку. 
З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі ДФС України (категорія 120).

array (
  'modx.session.created.time' => 1720798632,
)