Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Як платнику, який звітує в електронному вигляді, подати пояснення до декларації?

Як платнику, який звітує в електронному вигляді, подати пояснення до декларації?

30 квітня 2014

При подачі податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до затвердженого формату ( стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення. Враховуючи це , платники , подають податкові декларації (розрахунки ) засобами електронного зв'язку можуть подавати пояснення , копії дозволів тощо, які не мають затвердженого формату (стандарту ) електронного вигляду, до контролюючих органів особисто або через уповноважену на це особа . Також , такі документи можна відправити поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Нагадаємо , подане платником додаток до декларації, який складено в довільній формі вважатися невід'ємною частиною податкової декларації. Таке доповнення подається з поясненням мотивів його подання.

Відповідна норма визначена п.46.4 ст. 46 , п.49.3 ст.49 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 - VI зі змінами та доповненнями та Інструкцією з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв'язку , затвердженої наказом ДПА України від 10.04.08 № 233.

array (
  'modx.session.created.time' => 1720797966,
)