Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » 9 лютого закінчується термін подання звітності з ЄСВ

9 лютого закінчується термін подання звітності з ЄСВ

29 січня 2018

Головне управління ДФС Київщини нагадує фізичним особам- підприємцям, які у 2017 році перебували на загальній системі оподаткування, що строк сплати єдиного внеску, що сплачується з доходу фізосіб-підприємців, отриманого ними в 2017 році під час роботи на загальній системі оподаткування, закінчується 9 лютого 2018 року.

Фахівці ГУ ДФС у Київській області звертають увагу, що базою нарахування єдиного внеску для фізичних осіб – підприємців, які перебувають на загальній системі оподаткування та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність, є сума доходу (прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб.

Якщо такими платниками не отримано дохід (прибуток) у звітному році чи в окремому місяці звітного року, такі платники також зобов'язані визначити базу нарахування. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску – 704,0 грн. на місяць (22% мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня  2017 р. –22% х 3200,0грн.= 704,0грн.).

Мінімальна сума єдиного внеску, яку необхідно сплатити за 2017 рік фізичним особам - підприємцям, що перебувають на загальній системі оподаткування, становить 8448,0грн. (704,0 грн. х 12 міс.). Останній день сплати – 9 лютого 2018 року.

Крім того, фізичні особи - підприємці, які у 2017 році перебували на загальній системі оподаткування, до 10 лютого 2018 року повинні подати за себе Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску за формою згідно таблиці 1 додатка 5, встановленої законодавством форми звітності, із зазначенням типу форми «початкова» за 2017 рік.

Особи, які провадять незалежну професійну діяльність, у цей самий термін - до 10 лютого 2018 року повинні подати за себе Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску за формою згідно таблиці 3 додатка 5, встановленої законодавством форми звітності, із зазначенням типу форми «початкова» за 2017 рік.