Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Алкогольно-тютюнова звітність

Алкогольно-тютюнова звітність

1 серпня 2017

  Діючою редакцією Закону № 481 не передбачено звільнення платника від відповідальності у разі виникнення ситуації ненавмисного порушення платниками податків граничних термінів подання звітів через несанкціоноване втручання третіх осіб у роботу комп'ютерних мереж - ДФСУ.

   ДФСУ у підкатегорії 115.05 ресурсу "ЗІР" зазначила, що відповідно до частини третьої ст. 16 Закону №481/95-ВР суб’єкти господарювання, які отримали ліцензії на виробництво та/або оптову торгівлю спиртом, алкогольними напоями і тютюновими виробами та здійснюють таку діяльність та/або експорт, імпорт зазначеної продукції, подають до органу виконавчої влади, уповноваженого КМУ видавати такі ліцензії, щомісяця до 10 числа наступного місяця звіти про обсяги виробництва та/або обігу (в тому числі імпорту та експорту) спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (далі – звіти) за формою, встановленою цим органом.

Чинною редакцією Закону №481 не передбачено звільнення платника від відповідальності у випадку виникнення ситуації неумисного порушення платниками податку граничних строків подання звітів з причин несанкціонованого втручання третіх осіб у роботу комп’ютерних мереж.