Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
(067) 558 88 90 (050) 401 38 62 (093) 170 18 20 (044) 227 84 38

Цифровий підпис

На сторінці "Цифровий підпис" розміщується інформація щодо електронно-цифрових підписів (ЕЦП), якими ви будете користуватись для подачі звітності.

ЕЦП представляє собою зашифрований файл ключа Key-6.dat з паролем до нього та відповідний сертифікат (або два сертифікати) з розширенням .cer Вони видаються центрами сертифікації ключів зазвичай на змінних носіях (дисках, флешках).

Спочатку треба встановити галки до відповідних типів ключів. Якщо Ви не використовуєте якийсь тип підпису, то не ставте для нього відмітку.

Потім для кожного обраного підпису натисніть кнопку "Обрати" та вкажіть відповідний файл ключа. Важливо не переплутати ключі різних типів підпису, що мають однакову назву. Для кожного підпису також вкажіть пароль до ключа. Кнопка "Очистити" стирає дані ключа та пароля.

Якщо вказано вірний ключ та пароль і немає проблем з сертифікатами, то зліва від ключа з'явиться знак центру сертифікації, а у полі "Власник/Сертифікат" - відповідна інформація.

Підпис працівника використовується, якщо є необхідність підписувати документи четвертим ключем - другий бухгалтер або інший працівник.