Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

Договір публічної оферти

За цим Договором одна сторона Продавець з одного боку, і фізична особа, яка прийняла умови цього Договору публічної оферти - Покупець, з іншого боку, надалі разом іменовані - Сторони, уклали цей Договір публічної оферти (далі - Договір), адресований необмеженому колу осіб, що є офіційною публічною пропозицією Продавця укласти з Покупцями договір купівлі-продажу Товарів, опис яких розміщені у відповідному розділі Веб-сайту https://sonata.co.ua.

Продавці, що мають намір здійснювати продаж Товарів за допомогою Веб-сайту https://sonata.co.ua і Покупці при придбанні Товарів, зображення яких розміщені на відповідних сторінках https://sonata.co.ua, приймають умови цього Договору про наступне.

Основні поняття.

«Договір публічної оферти» - публічний договір, зразок якого розміщено на Веб-сайті https://sonata.co.ua і застосування якого є обов'язковим для всіх Продавців, що містить пропозицію Продавця про придбання Товару, опис якого розміщено на Веб-сайті https: //sonata.co.ua, спрямоване невизначеному колу осіб, у тому числі Відвідувачам / Користувачам / Покупцям.

«Відвідувач» - будь-яка особа, що прийшло на Веб-сайт https://sonata.co.ua без мети розміщення Замовлення.

«Користувач» - будь-яка особа, відвідувач Веб-сайту, що приймає умови Договору публічної оферти і, мають намір придбати той чи інший Товар на Веб-сайті https://sonata.co.ua.

«Покупець» - Користувач, що розмістив Замовлення на Веб-сайті https://sonata.co.ua з метою придбання товару для особистих потреб.

«Продавець» - будь-яка дієздатна фізична, юридична особа, фізична особа-підприємець, згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, які є власниками або розповсюджувачами Товару і за допомогою Веб-сайту https://sonata.co.ua мають намір його продати.

«Гарант» - Законний власник Веб-сайту https://sonata.co.ua (далі - Гарант, Оператор, Модератор, Адміністратор). Гарант не є власником, дилером чи розповсюджувачем товарів, зображення яких розміщені на відповідних сторінках сайту https://sonata.co.ua, а його положення регулює Положення про веб-сайті.

«Акцепт» - прийняття Покупцем пропозиції продавця про придбання Товару, зображення якого розміщено на Веб-сайті https://sonata.co.ua, шляхом додавання його в віртуальну корзину і відправки Замовлення.

«Товар» - предмет торгівлі (виріб, модель, аксесуар, комплектуючі та супутні предмети, будь-які інші предмети торгівлі), про придбання якого на Веб-сайті https://sonata.co.ua розміщено пропозицію Продавця.

«Веб-сайт» - інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою https://sonata.co.ua, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.

«Замовлення» - належним чином оформлена і розміщена на Веб-сайті https://sonata.co.ua заявка Покупця на купівлю Товарів, адреси Продавцю.

«Законодавство» - встановлені українським або міжнародним законодавством норми для регулювання договірних правовідносин за Договором.

 1. Загальні положення.

1.1. Договірні відносини між продавцем і покупцем оформляються у вигляді Договору публічної оферти. Натискання на сторінці Веб-сайту https://sonata.co.ua у відповідному розділі кнопки «КУПИТИ» означає, що Покупець (фізична особа), згідно з чинним міжнародним та українським законодавством, взяв до виконання умови Договору публічної оферти, які вказані нижче.

1.2. Договір публічної оферти є публічним, тобто відповідно до статей 633, 641 Цивільного кодексу України його умови однакові для всіх Покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа-підприємець). При повній згоді з цим Договором Покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати та доставки товару Продавцем, відповідальності за недобросовісний Замовлення і за невиконання умов цього Договору.

1.3. Цей Договір набуває чинності з моменту натискання на кнопку «КУПИТИ», яким Покупець дає згоду здійснити покупку наявного у Продавця Товару і діє до моменту отримання Покупцем Товару від Продавця і повного розрахунку з ним.

1.4. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Веб-сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв'язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов'язань перед Відвідувачами Веб-сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо зв'язаність з виконанням зобов'язань перед Покупцем в рамках цього Договору публічної оферти.

 1. Предмет договору.

2.1. Продавець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором продати Товар на основі Замовлення, оформленого Покупцем на відповідній сторінці Веб-сайту https://sonata.co.ua, а Покупець зобов'язується на умовах та в порядку, визначених цим Договором, купити Товар і сплатити за нього гроші.

2.2. Продавець гарантує, що Товар не переданий в заставу, не є предметом спору, не перебуває під арештом, а також на нього відсутні будь-які права третіх осіб.

2.3. Продавець і Покупець підтверджують, що чинний Договір не є фіктивною або удаваною угодою або угодою, укладеною під впливом тиску або обману.

 1. Реєстрація на Веб-сайті.

3.1. Реєстрація на Веб-сайті здійснюється за допомогою форми, розташованої в меню Вхід - Реєстрація.

3.2. Реєстрація на Веб-сайті не є обов'язковою для оформлення Замовлення.

3.3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.

3.4. Користувач зобов'язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов'язується негайно повідомити про це Оператора Веб-сайту, направивши відповідний електронний лист за адресою: info@sonata.co.ua.

3.5. Спілкування Користувача / Покупця з операторами Call-центру / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

 1. Права і обов'язки продавця.

4.1. Продавець зобов'язаний:

 • виконувати умови цього Договору;
 • передати Покупцю Товар відповідно до обраного зразком на відповідній сторінці Веб-сайту https://sonata.co.ua, оформленому Замовленню і умов цього Договору;

4.2. Продавець має право:

 • в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим Договором у разі порушення Покупцем умов цього Договору.

4.3. Продавець:

 • ТОВ «КОМПАНІЯ МАРАТ ПЛЮС»
 • або Суб'єкт господарювання з числа осіб, що пропонують до придбання на Веб-сайті https://sonata.co.ua Товар за єдиними погодженими правилами, викладеними в цьому договорі публічної оферти.
 1. Права і обов'язки покупця.

5.1. Покупець зобов'язаний:

 • своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього Договору; ознайомитися з інформацією про товар, розміщеної на Веб-сайті https://sonata.co.ua;
 • при отриманні Товару у особи, яка вчинила його доставку, переконатися в цілісності і комплектності Товару шляхом огляду вмісту упаковки. У разі пошкодження або неповної комплектації Товару - зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем має підписати особа, яка здійснила його доставку Покупцеві.

5.2. Покупець має право:

 • оформити замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту https://sonata.co.ua; вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.
 1. Порядок оформлення замовлення.

6.1. Покупець самостійно оформляє замовлення на відповідній сторінці Веб-сайту https://sonata.co.ua шляхом додавання Товарів в віртуальну корзину за допомогою натискання кнопки «Купити», або зробивши замовлення по електронній пошті, або за номером телефону, зазначеному в розділі контактів Веб -сайту https://sonata.co.ua.

6.2. Продавець забезпечує, але в деяких випадках не гарантує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті Оператора. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар опису / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець може звернутися в Службу підтримки. Оновлення інформації, представленої на Веб-сайті, проводиться раз на тиждень.

6.3. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, Оператор має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, дзвінка або sms.

6.4. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов'язань перед Покупцем.

 1. Умови доставки товару.

7.1. Способи, ціни, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті https://sonata.co.ua.

7.2. При доставці, Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, зазначеному в замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручений особі, який може надати відомості про замовленні (номер накладної відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість Замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення.

7.3. Факт отримання Товару та відсутність претензій до якості Товару, що доставляється Службою доставки (далі Компанія-перевізник), Покупець підтверджує власним підписом в товарно-транспортної накладної, декларації Компанії-перевізника, або у видатковій накладній при отриманні Товару. Зі свого боку, Продавець гарантує відвантаження Товару Компанії-перевізнику в кількості, зазначеній Покупцем, в комплектності згідно специфікації цього Товару та в належному (робочому) стані і якості.

7.4. У разі відсутності Покупця за адресою доставки, вказаною в заявці або відмови Покупця від отримання Товару по необґрунтованих причин, Товар повертається в місто відправника, звідки буде повернутий до Продавця. Сума, перерахована Покупцем за посередницькі послуги з доставки замовлення, йде на покриття транспортних витрат компанії-перевізника.

7.5. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки - окрема послуга, яка не є невід'ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару, розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов'язаннями Продавця. У зв'язку з цим, придбання Товару з доставкою не дає Покупцеві право вимоги доставки придбаного Товару з метою гарантійного обслуговування або заміни, не дає можливості здійснювати гарантійне обслуговування або заміну Товару виїхавши до Покупця і не має на увазі можливість повернення вартості доставки Товару у випадках, коли Покупець має право на повернення грошей за Товар як такої, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

 1. Ціна договору і порядок оплати.

8.1. Ціна кожного окремого Товару визначається Продавцем і вказується на відповідній сторінці Веб-сайту https://sonata.co.ua. Ціна Договору визначається шляхом додавання цін всіх обраних Товарів, поміщених в віртуальну корзину і ціни доставки, яка визначається в залежності від способу доставки відповідно до умов розділу 5 цього Договору.

8.2. Ціна Товару вказується на Веб-сайті. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Оператор інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленої ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим. Якщо вартість посередницьких послуг з доставки Замовлення була оплачена, Оператор повертає її Покупцю тим же способом, яким вона була отримана.

8.3. Порядок оплати Замовлення виглядає наступним чином:

Покупець вносить повну або часткову оплату за реквізитами, наданими Оператором. Якщо замовлення оформлене в рамках післяплати, залишок вартості товарів в замовленні (за вирахуванням внесеної раніше передоплати) оплачується Покупцем після отримання та огляду посилки у відділенні кур'єрської служби.

8.4. За згодою Продавця, Оператор має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування вказані на Веб-сайті та можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку.

 1. Умови повернення товару.

9.1. Покупець має право обміняти і / або відмовитися від отриманого Товару протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки.

9.2. Якщо Покупець має намір повернути Товар, таке повернення здійснюється відповідно до розділу Сайту «Заміна та повернення» з урахуванням правил і умов перевізника або кур'єра, що діють на території України або на території іншої країни відповідно до місця скоєння отримання Товару.

9.3. У разі наявності хоча б одного з недоліків Товару, Покупець зобов'язаний зафіксувати його в складеному акті довільної форми. Акт повинен бути підписаний Покупцем і особою, яка здійснила доставку Товару. По можливості недоліки повинні бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня, Покупець зобов'язаний повідомити менеджеру (представнику Продавця, відповідального за оформлення замовлення на Товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну Товару, заповнивши при цьому рекламаційну форму на повернення Товару на сайті https://sonata.co. ua.

9.4. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, зізнається отримання Покупцем Товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.

 1. Відповідальність сторін та вирішення спорів.

10.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором та чинним міжнародним та українським законодавством.

10.2. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних через кнопку «Купити» на сторінках Веб-сайту https://sonata.co.ua.

10.3. Усі спори, розбіжності або вимоги, що виникають з цього Договору або в зв'язку з ним, у тому числі що стосуються його виконання, порушення, припинення або недійсності, підлягають вирішенню у відповідному суді відповідно до міжнародного та українського матеріального і процесуального права.

 1. Інші умови договору.

11.1. Інформація, яку надає Покупцем, є конфіденційною. Інформація про Покупця використовується виключно в цілях виконання його Замовлення (відправки повідомлення продавцю про замовлення Товару, відправки рекламних повідомлень і т.д.).

11.2. Власним акцептування Договору або реєстрацією на Веб-сайті https://sonata.co.ua (заповнення реєстраційної анкети), Покупець добровільно дає згоду на збір і обробку своїх персональних даних з подальшою метою: дані, які стають відомі, будуть використовуватися в комерційних цілях , в тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, розсилки телекомунікаційними засобами зв'язку (електронною поштою, мобільним зв'язком) рекламних та спеціальних пропозицій, інформації про акції, роз Гриша або будь-який інший інформації про діяльність Веб-сайту https://sonata.co.ua. Для цілей, передбачених цим пунктом, Покупцеві мають право направлятися листи, повідомлення та матеріали на поштову адресу e-mail Покупця, а також відправлятися sms-повідомлення, здійснюватися дзвінки на вказаний в анкеті телефонний номер.

11.3. Покупець дає право здійснювати обробку його персональних даних, в тому числі: поміщати персональні дані в бази даних (без додаткового повідомлення про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення, оновлення, зміна (у міру необхідності). Продавець зобов'язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якої третьої сторони (крім передачі даних пов'язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для зазначених цілей, а також на обов'язковий запит компетентного державного органу).

11.4. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Гаранта, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на поштову або електронну адресу.

11.5. Продавець не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації.

11.6. Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов'язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.

11.7. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

11.8. Все виникає суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.

11.9. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.