Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Довідка про взяття на облік платника податків

Довідка про взяття на облік платника податків

   Підпунктом 2 п. 4 наказу Міністерства фінансів України від 21.12.2016 р № 1125 "Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість" (далі - Наказ № 1125) встановлено, що з дня набрання силу Наказу № 1125 визнаються такими, що втратили чинність, такі документи, видані контролюючими органами до набрання чинності Наказом № 1125 і дійсні на дату набрання чинності Наказом № 1125:
   - довідка про взяття на облік платника податків за формою № 4-ОПП (крім тих, які були видані платникам податків, відомості про яких не підлягають включенню до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР), а саме відокремленим підрозділам іноземних компаній, організацій, в тому числі постійних представництв нерезидентів, уповноваженим особам договорів про спільну діяльність на території України без створення юридичної особи, яка керує майна ом, інвесторам (операторам) за угодами про розподіл продукції, виконавцям проектів (програм) міжнародної технічної допомоги, дипломатичним місіям, військовим частинам і фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність);

   - повідомлення про включення платника податків до категорії платників окремих податків за формою № 16-ОПП.

 Довідки про взяття на облік платників податків за ф. № 4-ОПП, які були видані платникам податків, відомості про яких не підлягають включенню до ЄДР, застосовуються як довідки про взяття на облік платника податків, відомості про яку не підлягають включенню до ЄДР, по ф. № 34-ОПП до моменту виникнення змін у даних платника податку, що вказуються в такій довідці.
Таким чином, довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 4-ОПП, видана платникам податків, відомості про яких не включені до ЄДР, не підлягає заміні до моменту виникнення змін у даних платника податку, що вказуються в такій довідці.
При цьому довідка про взяття на облік платника податків за ф. № 4-ОПП, яка здавалася платникам податків, відомості про яких включено до ЄДР, втратила силу з 20.03.2017 р в зв'язку з набранням чинності Наказом № 1125.

array (
  'modx.session.created.time' => 1720794167,
)