Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Граничний термін сплати ПДВ «квартальщиками»

Граничний термін сплати ПДВ «квартальщиками»

30 жовтня 2015

Для своєчасної сплати ПДВ до бюджету платник має зарахувати кошти на електронний рахунок у Держказначействі не пізніше останнього дня строку, встановленого Податковим кодексом України (ПК) для самостійної сплати податкових зобов’язань.

Пунктом 57.1 ПК визначено, що платник зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій ним декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого для подання декларації. Отже, якщо платник перерахує суму ПДВ, задекларовану у декларації з ПДВ за ІІІ квартал 2015 року, на електронний рахунок Держказначейства до 10.11.2015, це не буде порушенням граничного терміну сплати грошового зобов’язання.

Водночас податківці звертають увагу на те, що штрафні санкції та пеня за порушення граничного терміну сплати ПДВ не застосовуються за умови наявності у такі строки коштів на електронних ПДВ-рахунках у сумах, достатніх для сплати узгоджених податкових зобов’язань з ПДВ до бюджету або на спеціальні рахунки платників — сільськогосподарських підприємств, що обрали спеціальний режим оподаткування.

 Лист ГУ ДФС у м. Києві від 13.10.2015 № 15598/10/26-15-15-01-18