Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Кабмін пропонує актуалізувати перелік видів діяльності, для яких не потрібен РРО

Кабмін пропонує актуалізувати перелік видів діяльності, для яких не потрібен РРО

16 грудня 2015

Мінекономрозвитку оприлюднило проект постанови Кабміну «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2000 р № 1336», яким запропоновано привести у відповідність із законодавством діючий Перелік окремих форм та умов здійснення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій з використанням розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій.

Зокрема, з Переліку виключено продаж пива фізособами-підприємцями на єдиному податку.

Також пропонується виключити форми і умови підприємницької діяльності, при здійсненні яких суб'єкти господарювання обов'язково повинні застосовувати РРО, а саме:

  • надання побутових послуг (крім тих, що надаються на території села);
  • реалізація квитків державних лотерей.

Проект передбачає збільшення граничного розміру річного обсягу розрахункових операцій для суб'єктів господарювання у розмірі 500 тис. грн. і 250 тис. грн. на один структурний (відокремлений) підрозділ.

Також члени Уряду пропонують внести до Порядку № 1336 норму щодо обов'язкового застосування РРО підприємцями-єдинниками, обсяг доходу яких перевищує 1 млн грн.

Згідно з проектом дію Порядку № 1336 не поширюватиметься на суб'єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами, оскільки продаж цих товарів проводиться виключно через РРО. Зауваження та пропозиції до проекту постанови можна направляти в Мінекономрозвитку.