Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами можна отримати в кожній податковій інспекції

Ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами можна отримати в кожній податковій інспекції

3 березня 2016

Про це повідомила начальник відділу ліцензування управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Харківській області Лариса Панаріна під час прес-конференції для засобів масової інформації.

Посадовець зауважила, що ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизною групою товарів можна отримати як у Центрах обслуговування платників при державних податкових інспекціях, так й у Головному управлінні ДФС у Харківській області.

Для отримання ліцензії, підприємці мають надати такі документи:

  • заяву;
  • копію платіжного доручення з відміткою банку про сплату.

Ліцензії або рішення про відмову у видачі їх заявнику видається не пізніше 10 календарних днів від дня отримання документів. Крім того, Лариса Панаріна роз’яснила нюанси плати за видачу ліцензій.

Так, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями становить 8 000 гривень у місті, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 500 гривень.

Щодо плати за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами: на кожне місце торгівлі – 2 000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – 250 гривень.

Ліцензія видається терміном на один рік, плата справляється щоквартально рівними частками.