Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Нацбанк ускладнив правила купівлі валюти для бізнесу

Нацбанк ускладнив правила купівлі валюти для бізнесу

27 листопада 2015

Національний банк України посилив правила покупки валюти на зовнішньоекономічні контракти для бізнесу, зобов'язавши юридичних осіб та підприємців купувати або обмінювати валюту за зовнішньоекономічним договором через один банк і встановивши порядок переведення контракту на обслуговування в інший банк.

Про це йдеться в постанові регулятора №822 про зміну порядку торгівлі іноземною валютою, яке опубліковане на сайті НБУ і вступає в дію сьогодні, 27 листопада.

Згідно з документом, юридичні особи та підприємці-резиденти мають право купувати або обмінювати валюту для розрахунків за кожним зовнішньоекономічним договором з нерезидентом через одного суб'єкта ринку.

Постанова дозволяє клієнту перевести зовнішньоекономічний договір на обслуговування до іншого суб'єкта ринку, в такому випадку він зобов'язаний дати дозвіл на отримання інформації про незавершені розрахунках за цим договором. Далі суб'єкт ринку, до якого переводиться договір, зобов'язаний звернутися до попереднього суб'єкту ринку, через який здійснювалися розрахунки за цим договором, для отримання всієї наявної у нього інформації про незавершені розрахунках. Обмін інформацією здійснюється засобами електронної пошти НБУ.