Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Оновлено порядок списання коштів держбюджету для відшкодування ПДВ

Оновлено порядок списання коштів держбюджету для відшкодування ПДВ

4 грудня 2015

Державна казначейська служба наказом від 3 листопада 2015 року № 307 оновила Порядок проведення безспірного списання коштів держбюджету, спрямованого на виконання судових рішень про бюджетне відшкодування податку на додану вартість та / або пені.

Головні управління Казначейства у разі надходження виконавчого документа суду про бюджетне відшкодування ПДВ та / або пені не пізніше наступного робочого дня направляють запит з копією виконавчого документа суду до відповідного органу ГФС для визначення розміру залишку невідшкодованих з бюджету сум ПДВ та пені.

По закінченні терміну для узгодження органом ДФС зі стягувачем розміру залишку невідшкодованих з бюджету сум ПДВ та / або пені протягом 3-х робочих днів Головні управління Казначейства формують і надсилають рекомендованим поштовим відправленням або фельд'єгерською поштою в Казначейство наступні документи:

  • Інформацію щодо стану виконання судового рішення;
  • Оригінал виконавчого документа суду;
  • Оригінал заяви стягувача;
  • Оригінал довідки про розмір залишку невідшкодованих сум ПДВ;
  • Копії судових рішень першої, апеляційної (за наявності касаційної) інстанції;
  • Інші документи судових, фіскальних, правоохоронних та інших органів, пов'язані з судовим розглядом справи, стягувачем або посадовими особами підприємства, на користь яких здійснюється безспірне списання коштів за судовими рішеннями.

Юридичний департамент Казначейства розглядає документи, що надійшли від Головних управлінь Казначейства. За результатами розгляду юрдепартамент готує висновок про безспірне списання грошових коштів, необхідних для відшкодування сум ПДВ за судовим рішенням. Висновок затверджується Главою Казначейства або заступником Глави Казначейства і надається в Департамент бухобліку операцій держбюджету.

Департамент бухобліку операцій держбюджету організовує роботу по відкриттю в установленому порядку в Казначействі рахунків для відшкодування сум ПДВ стягувачам. Потім формується на підставі висновку платіжне доручення для здійснення відшкодування сум ПДВ на рахунок стягувача, зазначений в ув'язненні.