Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Перерахунок ЄСВ у разі зміни класу професійного ризику в середині року: нюанси

Перерахунок ЄСВ у разі зміни класу професійного ризику в середині року: нюанси

16 листопада 2015

У разі зміни виду економічної діяльності підприємства ФСС НВВ змінює належність цього підприємства до класу професійного ризику виробництва. Зміна класу професійного ризику здійснюється один раз на рік за результатами роботи страхувальника за минулий календарний рік. Новий клас професійного ризику встановлюється з початку поточного року.

У разі зміни класу професійного ризику платник за період з дати встановлення нового класу професійного ризику та розміру ЄСВ самостійно здійснює перерахунок єдиного внеску.

Самостійно обчислену суму в результаті перерахунку (різниця між нарахованою сумою ЄСВ за розміром, встановленим раніше, та нарахованою сумою ЄСВ за встановленим розміром за зазначений період) платник відображає у звіті про нараховані суми ЄВ, який подається ним за звітний період.

Враховуючи це, податківці у листі від 16.11.2015 р. № 25434/10/28-10-06-11 зауважують, що у разі зміни класу професійного ризику виробництва в середині року платник здійснює перерахунок ЄВ за період з1 січня поточного року до дати встановлення нового класу професійного ризику