Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Порядок заповнення Звіту за формою №1-РА

Порядок заповнення Звіту за формою №1-РА

24 червня 2016

Госпсуб'єкти, які отримали ліцензії на реалізацію спиртних напоїв, подають щомісяця до 10 числа наступного місяця звіт про обсяги виробництва та / або обігу (в т.ч. імпорту і експорту) спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Звіт подають госпсуб'єкти, які отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, незалежно від форми власності в органи ДФС за основним місцем обліку в електронній формі засобами електронного зв'язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

У разі якщо госпсуб'єкт має в своєму складі структурні одиниці, які не є юрособами Звіт №1-РА заповнюється в цілому по підприємству з урахуванням всіх структурних одиниць (якщо госпсуб'єкт має більше 1 ліцензії, то в графі "Реєстраційний номер ліцензії" вказується загальна кількість ліцензій , графа "термін дії ліцензії" не заповнюється).

Інформація подається за кодами та видами алкогольних напоїв згідно з додатком до Наказу № 49.

  • У графах 1, 2 - зазначаються відповідно код та вид алкогольної продукції згідно з додатком до Наказу № 49.
  • У графі 3 - вказується залишок алкогольних напоїв на початок звітного місяця.
  • У графі 4 - зазначається обсяг придбання алкогольних напоїв всього за звітний період підприємством, що здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями.
  • У графі 5 - вказується обсяг реалізації алкогольних напоїв за все за звітний період.
  • У графі 6 - вказується залишок алкогольних напоїв на кінець звітного місяця.
  • У графі 7 - надаються необхідні пояснення (обсяги зіпсованих, знищених, втрачених товарів і т.д. відображаються в цій графі із зазначенням відповідних пояснень).



Одиницею виміру, яка застосовується при складанні Звіту № 1-РА, є тисячі декалітрів (тис. Дал). Формат даних - до 6 знаків включно після коми. Наприклад: 0,5 л відображається як 0,000050 тис. Декалітрів.

Показники звітів округлюються відповідно до загальноприйнятих математичним правилам округлення. Тобто, якщо необхідно відобразити показник, у якого кількість знаків після коми перевищує 6, а перша наступна за цим розрядом цифра дорівнює або більше 5, то шостий знак збільшується на "1". Відповідно, якщо перша наступна за 6 розрядом цифра менше 5, то шостий знак залишається без змін.

Звіт подається протягом дії відповідної ліцензії, навіть якщо не здійснювалося рух алкогольних напоїв і на залишках не було продукції. Згідно абз. 18 ч. 2 ст. 17 Закону №481 до суб'єктів господарювання застосовуються штрафи за неподання або несвоєчасне подання звіту або подання з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та / або обігу (в т.ч. імпорту і експорту) спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

Роз'яснення з цього питання розміщено також в категорії 115.03 загальнодоступного інформаційного ресурсу ДФС України "ЗІР".

Джерело: «Дебет-Кредит»