Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Послуги нерезидента на території України: складаємо податкову накладну

Послуги нерезидента на території України: складаємо податкову накладну

12 березня 2016

ДФС у Тернопільській області нагадує, що при складанні податкової накладної отримувачем (покупцем) послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України:

  • У рядку «Індивідуальний податковий номер продавця» відображається умовний ІПН «500000000000», якщо такі послуги не призначаються для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх використання для постачання послуг за межами митної території України або послуг, місце постачання яких визначається відповідно до п. 186.3 ст. 186 ПКУ, – умовний ІПН «200000000000»;
  • У рядку «Особа (платник податку) – продавець» зазначається найменування (П. І. Б.) нерезидента;
  • У рядку «Місцезнаходження (податкова адреса) продавця» зазначається країна, в якій зареєстрований продавець (нерезидент);
  • У рядках, відведених для заповнення даних покупця, отримувач (покупець) зазначає власні дані.

У верхній лівій частині такої податкової накладної робиться відповідна помітка «X» та зазначається тип причини 14 - Складена отримувачем (покупцем) послуг від нерезидента. Решта реквізитів заповнюються відповідно до норм Порядку №957.

При цьому Законом України від 16 липня 2015 року №643-VІІІ виключено з переліку обов’язкових такі реквізити податкової накладної, як «Місцезнаходження (податкова адреса продавця)» та «Вид цивільно–правового договору».

До внесення відповідних змін до форм податкової накладної/розрахунку коригування в частині виключення з них реквізитів, які не передбачені п. 201.1 ст. 201 ПКУ, а також реквізитів, які втратили актуальність у зв’язку із запровадженням СЕА ПДВ, податкова накладна складається за формою, встановленою Порядком №957, але з урахуванням норм Закону №643.

Довідково: з 1 квітня 2016 року буде діяти форма податкової накладної, яка затверджена наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 №1307.