Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Повідомлення про прийняття працівника на роботу

Повідомлення про прийняття працівника на роботу

ГУ УКРІНФОРМ в Запорізькій області повідомляє що до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів УКРІНФОРМ за місцем обліку як платник єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.

 Обов'язок за подання повідомлення поширюється виключно на трудові відносини (коли з працівником укладається трудовий договір). Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджена постановою КМУ від 17.06.2015 р № 413. Пунктом 2 додатка до Постанови встановлено тип повідомлення:

 "Початкове" - надання інформації про прийняття працівника на роботу;

"Скасовуюче" - подається в разі допущення помилки роботодавцем і необхідності внесення змін до повідомлення про зарахування працівника на роботу.

  У разі допущення помилки роботодавцем і необхідності внесення змін до повідомлення про зарахування працівника на роботу, подається повідомлення типу "скасовуюче" з невірними даними і одночасно повідомлення типу "початкове" з правильними даними.
Накладення штрафу за подання уточнюючої інформації про прийнятих працівників в фіскальні органи чинним законодавством не передбачено.