Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Про заповнення додатка 6 до декларації акцизного податку

Про заповнення додатка 6 до декларації акцизного податку

3 листопада 2015

Львівські податківці на своєму сайті розмістили роз'яснення щодо заповнення додатка 6 до акцизної декларації:

  • Рядок 1 - лікеро-горілчана продукція. У цьому рядку вказуються горілка та лікеро-горілчані напої. Горілка підрозділяється на горілку і горілку особливу. Лікеро-горілчані напої, у свою чергу, діляться на групи: лікери, наливки, настоянки, бальзами, аперитиви, коктейлі, напої десертні. Також в цьому рядку вказуються слабоалкогольні напої - алкогольні напої з вмістом етилового спирту від 0,5 до 8,5% об'ємних одиниць та екстрактивних речовин не більш ніж 14,0 г на 100 см куб., Зокрема, «SHAKE», «Лонгер »,« Бренді-кола »,« Ром-кола »,« Джин-Тонік »,« Рево »та ін .;
  • Рядок 2 - виноробна продукція, інші спиртові дистиляти, продукти з вмістом спирту етилового 8,5% об'ємних одиниць і більше. У цьому рядку вказують інші алкогольні напої, отримані шляхом переробки і бродіння плодів і ягід, соків плодово-ягідних за спеціальною технологією міцністю до 8,5% об'ємних одиниць, а саме: сидр, перрі та інші. Також в рядку 2 вказують інші спиртні дистиляти - віскі, ром, джин, текіла, продукти з вмістом спирту етилового 8,5% об'ємних одиниць і більше та інші товари, які не відносяться до рядку 1;
  • Рядок 3 - пиво. Пиво - насичений діоксидом вуглецю пінистий алкогольний напій із вмістом спирту етилового від 0,5% об'ємних одиниць, отриманий під час бродіння охмеленого сусла пивними дріжджами, який відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203 (пп. 14.1.144 ПКУ). У цьому рядку вказують пиво, пиво спеціальне - «BEERMIX». При цьому пиво безалкогольне, вказане в товарній позиції 2202 згідно з УКТ ЗЕД, не є підакцизним товаром.

На лицьовій стороні етикетки кожної пляшки або самої пляшки (іншої посуду) алкогольних напоїв, які реалізуються через торговельну мережу, в доступній для споживача формі згідно з чинним законодавством про мови вказуються загальна та власна назви виробу, вміст спирту (відсотків об'ємних одиниць) (п. 1 ст. 11 Закону № 481).

Таким чином, визначення виду алкогольного напою з метою заповнення відповідних рядків додатка 6 до декларації здійснюється на підставі інформації, яка вказана на відповідному виробі.