Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Проведення технологічних регламентних робіт в інформаційних системах ДФС

Проведення технологічних регламентних робіт в інформаційних системах ДФС

29 грудня 2015

Шановні бухгалтери та приватні підприємці.

Державна фіскальна служба України повідомляє, що у зв'язку із завершенням бюджетного 2015 року зі 1 по 4 січня 2016 тривати проведення технологічних регламентних робіт в інформаційних системах ГФС.

У зазначені дні платникам податків, які подають податкову звітність до контролюючих органів засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством (далі - в електронній формі), засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності», будуть направлятися тільки перші квитанції. По завершенню проведення технологічних регламентних робіт, почне здійснюватися обробка поданої з 1 по 4 січня 2 016 податкової звітності в електронній формі в штатному режимі і буде забезпечено формування і направлення засобами АС «Єдине вікно подання електронної звітності» другої квитанції. При цьому дата реєстрації в контролюючому органі прийнятої податкової звітності буде відповідати даті, зазначеній у першій квитанції.

Отже, перевірку результатів обробки спрямованої з 1 по 4 січня 2 016 податкової звітності в електронній формі необхідно здійснювати, починаючи з 5 січня 2016 року. Враховуючи зазначене, рекомендується з 1 по 4 січня 2016 подавати тільки податкову звітність, для якої настає термін сплати нарахованих сум.