Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » ШТРАФУЮТ І ЗА НЕСВОЄЧАСНО РЕЄСТРАЦІЮ НАДМІРНО СКЛАДЕННИХ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

ШТРАФУЮТ І ЗА НЕСВОЄЧАСНО РЕЄСТРАЦІЮ НАДМІРНО СКЛАДЕННИХ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

8 травня 2018

ШТРАФУЮТ І ЗА НЕСВОЄЧАСНО РЕЄСТРАЦІЮ НАДМІРНО СКЛАДЕННИХ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ

Помилка в даті складання податкової накладної не може бути виправлена ​​шляхом подання розрахунку коригування до такої податкової накладної. 

Податкова накладна, складена платником ПДВ по операції з постачання товарів / послуг із зазначенням іншої дати, ніж дата виникнення «першої події» за такою операцією, може бути визначена платником як така, яка надмірно складена. 

Платник податку на дату виявлення факту зазначення неправильної дати у зареєстрованій в ЄРПН податкової накладної має право скласти «негативний» розрахунок коригування до податкової накладної, яка визначена ним як надмірно складена, і зареєструвати його в ЄРПН. 

Складання та реєстрація в ЄРПН розрахунку коригування до податкової накладної, визначеної як зайвим складання, не позбавляє платника податків обов'язки скласти податкову накладну за операцією з постачання товарів / послуг із зазначенням в такій податковій накладній дати складання, відповідної дати настання «першої події» за такою операцією. 

Така податкова накладна підлягає обов'язковій реєстрації в ЄРПН таким платником податку з дотриманням визначених ПКУ строків реєстрації. 

Відповідальність платників за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних та розрахунків коригування в ЄРПН встановлений ст.  1201 ПКУ. 

При цьому ст.  1201 ПКУ не визначене винятків щодо застосування штрафних санкцій за порушення терміну реєстрації податкових накладних в ЄРПН, в тому числі, які після їх реєстрації визнаються як надмірно складені.