Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Типові помилки в розрізі застрахованих осіб (Таблиця 5)

Типові помилки в розрізі застрахованих осіб (Таблиця 5)

20 серпня 2015

Типові помилки, які допускаються страхувальниками при формуванні звітних документів в розрізі застрахованих осіб
 


Таблиця 5 (Відомості про трудові відносини осіб) Додатку 4
Зміст помилки та /або розшифровка помилки Коментар Дії щодо виправлення помилки
Таблиця 5 аркуш 2 рядок 5. Для ЗО ПЕТРЕНКО ЛІЛІЯ МИХАЙЛІВНА з категорією особи 1 в полі «Дата закінчення трудових відносин, відносин за договорами ЦПХ та відпусток» дублюються записи про дату закінчення таких відносин По згаданій особі, страхувальником в таблиці 5 двічі відображено записи щодо дати закінчення трудових відносин. Тобто, страхувальником можливо була допущена помилка у відображені  періодів звільнення та/або прийняття на роботу, або з невідомих причин особу відобразили в таблиці 5 двічі Звірити періоди трудових відносин страхувальника із застрахованою особою, уточнити правильність застосування категорії особи.  Виправити помилку та повторно надіслати повний комплект документів сформованого звіту (всі необхідні таблиці Додатку 4 в т.ч. виправлену Таблицю 5)
Таблиця 5 аркуш 1 рядок 10. Поле "Прізвище, ім`я, по батькові" містить заборонені символи. ПІБ необхідно вносити на українській мові. При заповнені реквізитів таблиці 5 страхувальником були використані заборонені символи (наприклад, помилково використано латинські або російські символи) Виправити помилку шляхом введення дозволених символів (введення українською мовою) та повторно надіслати повний комплект документів сформованого звіту (всі необхідні таблиці Додатку 4 в т.ч. виправлену Таблицю 5)
Таблиця 5 аркуш 6 рядок 7. Для ЗО ДОНИК ОЛЕГ ВЛАДИСЛАВОВИЧ 3111111192 з категорією 1 заповнено колонку "Договір ЦПХ за основним місцем роботи (1-так, 0-ні)". Зазначена колонка заповнюється лише для категорії 3. В таблиці 5 для зазначеної особи страхувальником було визначено категорію - 1(наймані працівники з трудовою книжкою) та заповнено поле "Договір ЦПХ за основним місцем роботи", хоча згадане поле повинно заповнюватися для осіб з категорією -3 (особи, які виконують роботи за договорами ЦПХ). Слід, зауважити, що страхувальником можливо була допущена помилка у визначені категорії особи, або помилково заповнено поле "Договір ЦПХ за основним місцем роботи"   Провести уточнення категорії по згаданій застрахованої особи, заповнити поля з врахуванням фактично визначеного коду. Після виправлення помилок повторно надіслати повний комплект документів сформованого звіту (всі необхідні таблиці Додатку 4 в т.ч. виправлену Таблицю 5)
Таблиця 5 аркуш 1 рядок 4. Для ЗО ІВЧЕНКО ТЕТЯНА СТАНІСЛАВІВНА 3121151111 з категорією 4 заповнено колонку "Договір ЦПХ за основним місцем роботи (1-так, 0-ні)". Зазначена колонка заповнюється лише для категорії 3. Страхувальником в таблиці 5 заначеній  особа,  якій надано відпустку по догляду за дитиною від трирічного до досягнення нею шестирічного віку (використано код категорії особи - 4 ), одночасно заповнено реквізит "Договір ЦПХ за основним місцем роботи (1-так, 0-ні)", що заповнюється лише  під час використання категорії - 3 (особи, які виконують роботи за договорами ЦПХ) Провести уточнення категорії застрахованої особи (зазначеної в таблиці 5 аркуш 1 рядок 4),  заповнити поля з врахуванням фактично визначеного коду. Після виправлення помилок повторно надіслати повний комплект документів сформованого звіту (всі необхідні таблиці Додатку 4 в т.ч. виправлену Таблицю 5). Якщо особі, дійсно  надано відпустку по догляду за дитиною від трирічного до досягнення нею шестирічного віку, тоді колонка  "Договір ЦПХ за основним місцем роботи (1-так, 0-ні)" не повинна бути заповнена.

 

array (
  'modx.session.created.time' => 1720790365,
)