Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Третій день кібератаки:

Третій день кібератаки:

30 червня 2017

Остання інформація від ДФС, НБУ та  Кіберполіції - усе, що нам відомо на 30 червня.

 ДФСУ на своєму офіційному сайті оприлюднила звернення до платників податку. В ньому податківці повідомляють, що інформаційні ресурси ДФС працюють у штатному режимі.

  Робота деяких банків, яка була обмежена через хакерські атаки, поступово відновлюється, - повідомили у НБУ. «Укргазбанк відновив роботу відділень в обмеженому режимі та деякий час здійснюватиме обслуговування клієнтів шляхом прийняття платіжних доручень на паперових носіях. Ощадбанк відновлює роботу в цілому і підключення до СЕП», - заявив в.о. Голови Нацбанку Яків Смолій. 

  За дві доби до поліції надійшло 1,5 тисячі повідомлень про вірусне зараження комп'ютерних мереж. Відомості за 63 фактами вже внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 361 Кримінального кодексу України. Ще за 115 фактами вирішується питання щодо їх правової кваліфікації. Про це повідомив Департамент кіберполіції. 

ДФС не бачить підстав для продовження термінів прийому звітності для бізнесу через вірус Petya.A. Про це повідомила прес-секретар в.о. голови ДФС Мирослава Продана Наталія Непряхіна. 

«З 10 години запущені системи. Бачимо, що реєстрація податкових накладних йде. Будемо аналізувати статистику подачі. Але настійно рекомендуємо бізнесу, якщо вони мали проблеми, їхня система була атакована вірусом, звертатися в кіберполіцію для того, щоб було прийнято системне рішення. У ДФС поки законодавчих підстав продовжувати прийом звітності, податкових накладних і так далі – немає», – сказала вона.

 

 

array (
  'modx.session.created.time' => 1720799542,
)