Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Як виправити помилки в представлених до ФСС з ТВП заявах-розрахунках

Як виправити помилки в представлених до ФСС з ТВП заявах-розрахунках

22 жовтня 2015

Про це повідомила Виконавча дирекція Київського міського відділення ФСС з ТВП.

При цьому в такому листі обов’язково слід зазначити:

  • код ЄДРПОУ; 
  • реєстраційний номер;
  • назву страхувальника;
  • вхідний номер та дату заяви-розрахунку;
  • серію та № листка непрацездатності;
  • П.І.Б. застрахованої особи

Лист має бути підписаний керівником і бухгалтером (за наявності посади) та завірений печаткою.

У разі встановлення страхувальником недоплати по листку непрацездатності - сума (дні за наявності) відображається у заяві-розрахунку окремим рядком із зазначенням всіх необхідних реквізитів по листку непрацездатності, по якому необхідно доплатити.

Якщо сума, отриманих страхувальником від Фонду страхових коштів, перевищує фактичні витрати на надання матеріального забезпечення - невикористані кошти повертаються страхувальником до робочого органу Фонду, що здійснив фінансування з посиланням в призначенні платежу на п.10 Порядку фінансування страхувальників для надання застрахованим особам матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, затвердженого постановою правління ФСС з ТВП за № 26 від 22.12.2010 р.

Також нагадуємо, що за наявності нарахування матеріального забезпечення застрахованим особам за рахунок коштів Фонду та подання заяви-розрахунку або отримання фінансування на зазначені цілі, необхідно надавати звіт за формою Ф4-ФСС з ТВП. Звіт подається не пізніше 20 числа наступного за звітним періодом місяця.

За несвоєчасне подання або неподання встановленої звітності по коштах Фонду, подання недостовірної звітності щодо використання страхових коштів на посадових осіб підприємств, установ, організацій, фізичних осіб, які використовують найману працю, накладається адміністративний штраф в розмірі та порядку, передбаченими чинним законодавством.

Суми отриманого від Фонду фінансування відображаються наростаючим підсумком по рядку 6 «Отримано від Фонду з початку року». Суми повернутих страхувальником надлишково замовлених коштів для надання матеріального забезпечення (п.10 постанова 26) відображаються по рядку 14 «Перераховано з початку року». Якщо страхувальником повертаються суми замовлені та профінансовані в попередніх роках, окрім 14 рядка вони відображаються також і по рядку 16 «Суми помилок минулих років» та рядку 3 «Виправлення помилок минулих періодів».