Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Як заповнити податкову накладну за оновленим ПКУ?

Як заповнити податкову накладну за оновленим ПКУ?

30 січня 2017

Як заповнити податкову накладну за оновленим ПКУ? Нарешті про це почали говорити і у ДФС. 17 січня, витримавши паузу після усіх свят, податківці вперше написали про заповнення ПН у офіційному «Віснику». Майже через тиждень після цього, 23 січня, про заповнення податкових накладних, складених з 1 січня 2017 року, також розказали черкаські податківці на свому Ютуб-каналі. А ще через день, 24 січня, нарешті, було оприлюднено перший лист від ДФС України «Про особливості складання податкових накладних, починаючи з 1 січня 2017 року». Ось найважливіше:

До внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код товару згідно з УКТ ЗЕД слід зазначати в графі 3 табличної частини податкової накладної.

Оскільки діюча форма податкової накладної не містить окремого поля для відображення коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, до внесення відповідних змін до форми податкової накладної та порядку її заповнення при складанні податкової накладної код послуги тимчасово не зазначається.

Відсутність коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг в податковій накладній, дата складання якої припадає на період з 1 січня 2017 року до дати набрання чинності відповідних змін до форми податкової накладної не визначається як помилка, допущена при складанні такої податкової накладної.

 

array (
  'modx.session.created.time' => 1720814517,
)