Заказ успешно отправлен
Заказать обратный звонок

ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ – И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Ваша заявка принята, наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.
Главная » Новости и публикации » Не відправляеться пакетна звітність. Пише "помилка - нема посилання на основний документ".

Не відправляеться пакетна звітність. Пише "помилка - нема посилання на основний документ".

5 червня 2014

Додатки окремо від декларації не приймаються. Потрібно правильно здійснити імпорт. Створіть звіт пакетом, збережіть його. Перейдіть до Сонати, відкрийте "Меню" - "Імпорт" - Звітів та Податкових накладних - Оберіть всі документи, що належать пакету. Зверніть увагу,декларацію разом з додатками. Таким чином до Сонати буде імпортовано пакет документів. Для підписання оберіть декларацію в списку звітів, натисніть "Підписати" - перед Вами з'явиться повідомлення, що даний звіт містить додатки, підписати їх - так. Тобто, Ви одним натиском підписали і декларацію, і додатки до неї. Так само з відправкою. Якщо у Вас не імпортуються документи пакетом, більше всього, що вони невірно створені. Перевірте, чи всі документи мають один і той самий звітний період, чи пов'язані Вони? Можливо Ви імпортуєте документи не разом, а кожен окремо. Тоді Ви не зможете їх пов'язати в пакет. Також перевірте версію програми. На сьогодні актуальною є версія 0.8.4

Якщо у вас виникають питання що до формування пакету в ОПЗ, раджу Вам прочитати п.7.1 Допомоги в ОПЗ, там роз'яснений принцип створення документів пакетом. Перед створенням документу, зайдіть до "Довідники" - Довідники документів - та натисніть галочкою на "Всі". Після цього відкрийте нову декларацію на землю, програма попередить, що даний звіт має додатки. Відкрийте їх та заповніть і збережіть так, як описано в Допомозі. Після створення пакету, спробуйте повторити імпорт, як описувалося раніше. При підписанні, оберіть саму декларацію (не відкривайте її, а оберіть зі списку звітів), тоді Соната й запитає чи підписувати додатки.