Заказ успешно отправлен
Заказать обратный звонок

ЗАПОЛНИТЕ ФОРМУ – И МЫ ВАМ ПЕРЕЗВОНИМ!

Ваша заявка принята, наш менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.
(067) 558 88 90 (050) 401 38 62 (093) 170 18 20 (044) 227 84 38
Главная » Новости и публикации » РРО: про головне

РРО: про головне

6 серпня 2020

ХТО ПОВИНЕН ЗАСТОСОВУВАТИ РРО ТА З ЯКОГО ЧИСЛА?

 

ДАТА ЗАСТОСУВАННЯ ХТО ПОВИНЕН ЗАСТОСОВУВАТИ
До 1 серпня 2020 включно

 усі, хто здійснюють реалізацію складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

 усі, хто здійснюють продаж лікарських засобім та виробів медичного призначення; 

 усі, хто перевищили річний обсяг доходу в 1 млн.грн.

З 1 серпня 2020 до 1 січня 2021

 ФОП, які здійснюють реалізацію складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

 ФОП, які здійснюють продаж лікарських засобім та виробів медичного призначення; 

 ФОП, які надають послуги у сфері охорони здоров'я;

 ФОП, які перевищили річний обсяг доходу в 1 млн.грн.

з 1 січня по 31 березня 2021 включно

 ФОП, що реалізують товари (послуги) через мережу Інтернет;

 ФОП, що реалізують ювелірні та побутові вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каменю тощо;

 ФОП, що реалізують текстиль, деталі та приладдя для автотранспортних засобів, відповідно до переліку,   затвердженого КМУ;

 ФОП, що реалізують вживані товари в магазинах;

 ФОП, які здійснюють реалізацію складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

 ФОП, які здійснюють продаж лікарських засобім, виробів медичного призначення та надання платних послуг у   сфері охорони здоров'я;

 ФОП, що здійснюють роздрібну торгівлю вживаними товарами в магазинах: здійснюють діяльність у форматі   ресторанів, кафе, ресторанів швидкого обслуговування, якщо така діяльність є іншою, ніж визначена п.11 ст.9   Закону про РРО ;

 ФОП, що здійснюють діяльність туристичних агенств, туристичних операторів; діяльність готелів та подібних   засобів тимчасового розміщення.

 з 1 квітня 2021 року

 Застосовують усі ФОП, незалежно від видів діяльності, крім:

 тих, що здійснють діяльність на 1 групі єдиного податку;

 тих, що проводять розрахунки з покупцями виключно у безготівковій формі ( приймання платежів платіжними   картками вважається готівковою розрахунковою операцією і пердбачає обов'язкове застосування РРО);

 тих, що здійснюють торгівлю товарами за готівкові кошти на ринках, окрім товарів, що підлягяють гарантійному   обслуговуванню;

 тих, що здійснюють торгівлю товарів на ринках продуктами власного підсобного господарства.