Замовлення успішно відправлено
Замовити зворотній дзвінок

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ - І МИ ВАМ ПЕРЕДЗВОНИМО!

Ваша заявка прийнята, наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом
Головна » Новини та публікації » Типові помилки в розрізі застрахованих осіб

Типові помилки в розрізі застрахованих осіб

20 серпня 2015

Типові помилки, які допускаються страхувальниками при формуванні звітних документів в розрізі застрахованих осіб
 
З метою зменшення випадків допущення помилок при формуванні звітних документів, в розрізі застрахованих осіб, слід пам’ятати про:

1. Зв’язок між таблицями звітності (Таблиця 5 (Відомості про трудові відносини осіб); Таблиця 6 (Відомості про нарахований заробіток (дохід) застрахованих осіб); Таблиця 7 (Наявність підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства)) в частині періоду трудових відносин та, відповідно, що розрахунок кількості календарних днів, а також період дії підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства (за їх наявності), безпосередньо повязані з періодом трудових відносин.

2. Зв’язок між таблицями звітності (Таблиця 5 (Відомості про трудові відносини осіб); Таблиця 6 (Відомості про нарахований заробіток (дохід) застрахованих осіб)) в частині визначення категорії особи в Таблиці 5 (від 1 до 6: 1-наймані працівники з трудовою книжкою; 2-наймані працівники (без трудової книжки) і т.д.)  та коду категорії застрахованої особи в Таблиці 6 (від 1 до 49 в залежності від категорії особи: 1-найманий працівник на загальних підставах; 2-працюючий інвалід; 3-особа льотного складу і т.д.).

3. Зв'язок між кодом категорії застрахованої особи, базою нарахування єдиного внеску та розмірів ставок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в Таблиці 6.

4. На одну застраховану особу допускається декілька записів у таблиці 6, якщо протягом одного звітного періоду застрахованій особі були здійснені нарахування виплат, у яких відрізняються бази нарахування єдиного внеску та розміри ставок єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (додаток 2 до Порядку), а також якщо нарахування здійснювалися за поточні та майбутні (відпускні, допомога по вагітності та пологах), за минулі (лікарняні, тимчасова непрацездатність та перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами та нарахування сум заробітної плати (доходу) за виконану роботу (надані послуги), строк виконання яких перевищує календарний місяць, а також за відпрацьований час після звільнення з роботи або згідно з рішенням суду - середня заробітна плата за вимушений прогул) періоди, а також у зв’язку з донарахуванням суми  різниці між розміром мінімальної заробітної плати та фактично нарахованою заробітною платою за звітний місяць (із заробітної плати / доходу).

array (
  'modx.session.created.time' => 1720819651,
)